Site map (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: more
az: daha çox

en: None
az: Yoxdur

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Syndicate
az: Sindikat

en: Books
az: Kitablar
