Site tours with Amberjack (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Visible
ro: Vizibil

en: Url
ro: URL

en: Hidden
ro: Ascuns
