Site tours with Amberjack (6.x-3.0) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Update
ar: تحديث

en: Visible
ar: مرئي

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Url
ar: المسار

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Close
ar: إغلاق

en: Hidden
ar: مخفي

en: Show
ar: عرض

en: Are you sure you want to delete these items?
ar: هل أنت متأكد من رغبتك في حذف هذه العناصر؟

en: The items have been deleted.
ar: تم حذف العناصر.

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Hide
ar: إخفاء
