Site tours with Amberjack (6.x-4.0) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Update
uk: Оновити

en: Visible
uk: Видиме

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Delete all
uk: Видалити все

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Close
uk: Закрити

en: Hidden
uk: Приховано

en: Show
uk: Показати

en: Are you sure you want to delete these items?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці елементи?

en: The items have been deleted.
uk: Елементи було видалено.

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Edit page
uk: Редагувати сторінку

en: Hide
uk: Приховати

en: Skin
uk: Обкладинка

en: of
uk: з

en: Tour
uk: Тур

en: Save page
uk: Зберегти сторінку
