Site tours with Amberjack (6.x-8.0) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Update
he: עדכון

en: Visible
he: נראה

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Url
he: כתובת url

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Close
he: סגירה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Show
he: הצג

en: Are you sure you want to delete these items?
he: האמנם ברצונך למחוק פריטי תוכן אלו?

en: The items have been deleted.
he: פריטי התוכן נמחקו.

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Edit page
he: ערוך דף

en: Hide
he: הסתרה

en: Skin
he: עיצוב

en: of
he: של

en: Tour
he: סיור
