SiteIndex (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: Expanded
ar: موسع

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
