Skinr (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: default
hu: alapértelmezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Theme
hu: Smink

en: block settings
hu: blokkbeállítások

en: Template file
hu: Sablonfájl

en: Optionally add additional CSS classes. Example: <em>my-first-class my-second-class</em>
hu: Választható további CSS osztályok hozzáadása. Példa: <em>my-first-class my-second-class</em>

en: Additional classes for Skinr may only contain alphanumeric characters, spaces, - and _.
hu: A további osztályok a <em>Skinr<em> számára csak alfanumerikus karaktereket, szóközt és aláhúzást tartalmazhatnak.

en: access skinr
hu: skinr elérése

en: access skinr classes
hu: skinr osztályok elérése

en: administer skinr
hu: skinr adminisztrációja

en: Provides a way to define and/or skin bits of Drupal output from the UI.
hu: Egy felhasználói felületről lehetőséget biztosít ahhoz, hogy a Drupal kinézetét még inkább egyedivé lehessen tenni.

en: Skinr settings
hu: <em>Skinr</em> beállítások

en: Here you can manage which Skinr styles, if any, you want to apply.
hu: Itt kezelhetőek az alkalmazni kívánt <em>Skinr</em> stílusok, ha vannak.

en: Choose Skinr Style(s)
hu: <em>Skinr</em> stílusok kiválasztása

en: Here you can manage which Skinr styles, if any, you want to apply to this block.
hu: Itt kezelhetőek az alkalmazni kívánt <em>Skinr</em> stílusok erre a blokkra, ha vannak.

en: Skinr settings weren't saved due to an error.
hu: A <em>Skinr</em> beállítások egy hiba következtében nem kerültek mentésre.

en: Allows you to apply Skinr skins.
hu: Lehetővé teszi a Skinr témák használatát.

en: Please refer to <a class="ext" href="http://drupal.org/node/578552">@skinr introduction </a> and <a class="ext" href="http://drupal.org/node/578574">documentation</a>.
hu: További részletek: <a class="ext" href="http://drupal.org/node/578552">@skinr bemutatkozás </a> és <a class="ext" href="http://drupal.org/node/578574">dokumentáció</a>.

en: enabled + default
hu: engedélyezett + alapértelmezés

en: Apply additional CSS classes
hu: További CSS osztályok alkalmazása

en: Optionally, select a template file to associate with this <strong>!hook</strong>. Selecting "Default" will let Drupal handle this.
hu: Sablonállomány kiválasztása ehhez: <strong>!hook</strong>. Ahhoz, hogy a Drupal használja ezt, alapértelmezéssé kell tenni.

en: Manage which skins you want to apply to this
hu: Sminkek kezelése, melyekhez ezek alkalmazva lesznek

en: comment settings
hu: hozzászólás beállításai

en: node settings
hu: tartalom beállításai

en: panel pane settings
hu: paneltábla beállítások

en: views style settings
hu: nézetek stílusának beállításai

en: Theme to export the skinr settings for.
hu: A smink <em>Skinr</em> beállításainak exportálása.

en: The theme name must be alphanumeric and can contain underscores only.
hu: A smink neve csak alfanumerikus karaktereket és aláhúzást tartalmazhat.

en: Paste skinr settings here.
hu: A <em>Skinr</em> beállításainak beillesztése ide.

en: These are not valid Skinr settings.
hu: Ezek nem érvényes <em>Skinr</em> beállítások.

en: Skinr settings for the theme %theme have been saved.
hu: %theme smink számára a <em>Skinr</em> beállítások mentése megtörtént.
