Sky (6.x-3.10) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Center
ne: केन्द्र

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ
