Slashcomments (6.x-1.1-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Tags
ar: وسوم

en: Top
ar: الأعلى

en: Score
ar: الدرجة

en: General
ar: عام

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Moderate
ar: مراقبة

en: Posts
ar: المحتوى

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: Default display mode
ar: أسلوب العرض المبدئي

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
