Slashcomments (6.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Top
lt: Viršus

en: General
lt: Bendras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Posts
lt: Įrašai

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Minutes
lt: Minutės

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Default display mode
lt: Įprastas rodymo būdas
