Slickgrid (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Views
fa: نماها

en: Filter
fa: فیلتر

en: Width
fa: عرض

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Editor
fa: ویرایشگر

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Validator
fa: اعتبارسنج

en: Copy of the revision from %date.
fa: کپی نسخه %date

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
fa: یک خطای غیرقابل‌ترمیم رخ داد. فایل بارگذاری‌شده احتمالا از حداکثر حجم فایل مورد پشتیبانی این سرور (@size) فراتر رفته است.

en: Required field
fa: فیلد لازم
