Slideshow Creator (6.x-1.35) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Image directory
nl: Image map

en: The rotation speed, in seconds. Leave it blank for no rotation.
nl: De rotatiesnelheid in seconden. Laat leeg indien geen automatische rotatie gewenst is.

en: The customized layout name. Leave it blank for default layout.
nl: De aangepaste lay-outnaam. Laat leeg voor de standaardlay-out.

en: Create true slideshows using any image over internet with many other features.
nl: Maak echte slideshows met willekeurige afbeeldingen op het internet en met vele extra mogelijkheden.

en: Slideshows can be added to this post.
nl: Slideshows kunnen aan deze inhoud worden toegevoegd.

en: Fade
nl: Vervaag

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Effect
nl: Bewerking
