Slideshow Creator (6.x-1.39) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Effect
gu: અસર
