Slideshow Creator (6.x-1.43) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Layout
ar: التنسيق

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Reverse
ar: عكس

en: Effect
ar: التأثير
