SlUser (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Region
lt: Sritis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Please enter a number.
lt: Prašome įvesti numerį.

en: Amount
lt: Suma

en: External
lt: Išorinis

en: Online
lt: Įjungta

en: Both
lt: Abu

en: Position
lt: Pozicija

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Upload picture
lt: Atsiųsti nuotrauką

en: Withdraw
lt: Ištrauka

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Default picture
lt: Įprasta nuotrauka

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL nuotraukos, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie neįkėlė savo nuotraukos. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
lt: Nepavyko nusiųsti nuotraukos; aplankas %directory neegzistuoja ar į jį negali būti įrašoma.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
lt: Jūsų nuotrauka. Maksimalūs matmenys yra %dimensions, maksimalus dydis - %size kB.

en: Picture image path
lt: Paveikslėlio kelias

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Picture support
lt: Nuotraukos galimybė

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
lt: Aplanko %dir viduje esantis aplankas, kuriame bus laikomos nuotraukos.

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs nuotraukos matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus nuotraukos failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario nuotraukos failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Nuotraukų taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas nuotraukos atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: Delete picture
lt: Ištrinti nuotrauka

en: Check this box to delete your current picture.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti esamą nuotrauką.
