SlUser (6.x-2.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Picture
ne: तस्विर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Upload picture
ne: फोटो अपलोड गर्नुहोस्

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Default picture
ne: पूर्वनिर्धारित तस्वीर

en: Delete picture
ne: तस्वीरलाई हटाउनुहोस
