SlUser (6.x-2.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: user
ur: صارف

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Region
ur: علاقہ

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
ur: آپ کا پاس ورڈ اور آگے کی ہدایات آپ کے ای میل ایڈریس پر ارسال کر دی گی ھیں۔
