SlUser (6.x-2.2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Picture
az: Şəkil

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: External
az: Xarici

en: Both
az: Hər ikisi

en: Position
az: Vəzifə

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Available
az: Mövcuddur

en: Machine name
az: Maşın adı

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.
