Smart IP (6.x-2.51) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: page
ur: صفحہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Region
ur: علاقہ

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: Tonga
ur: ٹونگا

en: Nauru
ur: نارو

en: Fiji
ur: فیجی

en: Afar
ur: افار

en: Somali
ur: صومالی

en: Komi
ur: کومی
