Social Feed (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Profile name
de: Profilname

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Feed settings
de: Newsfeed-Einstellungen

en: Twitter settings
de: Einstellungen für twitter

en: Not installed.
de: Nicht installiert.

en: Facebook settings
de: Facebook-Einstellungen

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Use default title
de: Standardtitel verwenden
