Social Feed (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Profile name
it: Nome profilo

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Feed settings
it: Impostazioni feed

en: Not installed.
it: Non installato
