Social Feed (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Feed settings
ro: Setările fluxului
