Spaces (6.x-3.0) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Dashboard
hy: Վահանակ
