Spaces (6.x-3.2) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Block
ca: Bloc

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: here
ca: aquí

en: Default front page
ca: Portada predeterminada

en: No groups found.
ca: No s'han trobat grups.

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Leave this group
ca: Abandona aquest grup

en: Permission
ca: Permís

en: administer string overrides
ca: administra les cadenes sobreescrites

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Broken
ca: Trencat o perdut

en: Type of user argument to allow
ca: Tipus de paràmetre d'usuari permesos

en: Only allow numeric UIDs
ca: Permet només UIDs numèrics

en: Only allow string usernames
ca: Permet només noms d'usuari

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
ca: Permet ambdós UIDs numèrics i noms d'usuari

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
ca: Només els usuaris amb el permís seleccionat podran accedir a aquesta vista. Tingueu en compte que els usuaris amb el permís "accedeix a totes les vistes" poden veure qualsevol vista, independentment d'altres permisos.

en: A post of this type is <strong>private</strong>. Only members of this !typename will be able to see it.
ca: Una entrada d'aquest tipus és <strong>privada</strong>. Només els membres d'aquest !typename la podran veure.

en: Saved %title.
ca: S'ha desat %title.

en: Other...
ca: Altres...

en: My dashboard
ca: El meu taulell
