Spaces (6.x-3.3) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Block
ne: ब्लक

en: Normal
ne: साधारण

en: Original
ne: असली

en: Permission
ne: अनुमति

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
