Spaces (6.x-3.7) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Variable
ro: Variabilă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: True
ro: Adevărat

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Block
ro: Bloc

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: here
ro: aici

en: Default front page
ro: Pagina de start prestabilită

en: Original
ro: Originală

en: Features
ro: Caracteristici

en: Revert
ro: Revenire

en: Permission
ro: Permisiune

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Broken
ro: Deteriorare
