Spam (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (66 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: function
hy: ֆունկցիա

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: never
hy: երբեք

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: type
hy: տեսակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Never
hy: Երբեք

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Count
hy: քանակ

en: blocked
hy: արգելափակված

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: General
hy: Ընդհանուր

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: published
hy: հրատարակված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: Delete the selected comments
hy: Ջնջել նշված մեկնաբանությունները
