Spam (6.x-1.3) - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: list
sr: листа

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: never
sr: никада

en: User
sr: Корисник

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Recipient
sr: Прималац

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Publish content
sr: Објави садржај
