Spam (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: edit
az: redaktə et

en: Anonymous
az: Anonim
