Spam (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (106 entries)

en: list
he: רשימה

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: function
he: פונקציות

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: unknown
he: אחר

en: view
he: צפיה

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: URL
he: כתובת URL

en: never
he: אף פעם

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: type
he: סוג

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: action
he: פעולה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Create
he: יצירה

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Never
he: לעולם

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ניקוד

en: Filter
he: סינון

en: Count
he: כמות

en: blocked
he: חסום

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Send
he: שלח

en: operations
he: פעולות

en: General
he: כללי

en: Counter
he: מונה

en: Users
he: חברי האתר

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Last
he: אחרון

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Filters
he: מסננים

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Notifications
he: הודעות

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: message
he: הודעה

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: published
he: פורסם

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: @time ago
he: לפני @time

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Style
he: סגנון

en: Duplicate
he: שכפול

en: not published
he: לא פורסם

en: date
he: תאריך

en: is
he: הוא

en: Debug
he: אתר באגים

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Execute
he: ביצוע

en: User agent
he: סוכן המשתמש

en: Publish content
he: פרסום תוכן

en: and
he: וגם

en: where
he: כאשר

en: URL filter
he: מסנן כתובות URL

en: Please select one or more comments to perform the update on.
he: אנא בחרו הודעה אחת או יותר עליהן יבוצע עדכון.

en: TODO
he: לביצוע

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Delete the selected comments
he: מחיקת התגובות שנבחרו

en: Personal contact form
he: טופס קשר אישי

en: Simple CJK handling
he: טיפול בשפות מזרח אסיאתיות
