Spam (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (100 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: function
lt: funkcija

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: view
lt: peržiūrėti

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: never
lt: niekada

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Never
lt: Niekada

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: blocked
lt: užblokuotas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Send
lt: Siųsti

en: General
lt: Bendras

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Users
lt: Nariai

en: Last
lt: Paskutinis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Filters
lt: Filtrai

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: published
lt: paskelbtas

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: @time ago
lt: prieš @time

en: unlimited
lt: neribotas

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Create new account
lt: Registracija

en: Style
lt: Stilius

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: date
lt: data

en: is
lt: yra

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Debug
lt: Derinimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: URL filter
lt: URL filtras

en: Please select one or more comments to perform the update on.
lt: Prašome pasirinkti vieną ar daugiau komentarų, kad atlikti atnaujinimą

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Delete the selected comments
lt: Šalinti pasirinktus įrašus

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Simple CJK handling
lt: Paprastas CJK naudojimas
