Spam (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (65 entries)

en: list
ne: सूची

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Create
ne: सिर्जना

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: date
ne: मिति

en: is
ne: छ

en: and
ne: र

en: where
ne: कहाँ
