Sphinx (Sphinx search integration) (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Term
lt: Terminas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Other
lt: Kiti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Order
lt: Tvarka

en: Port
lt: Šliuzas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Index
lt: Indeksas

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas
