Sphinx (Sphinx search integration) (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Path
ur: پاتھ
