Sphinx (Sphinx search integration) (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: الحقل

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Term
ar: المصطلح

en: Fields
ar: الحقول

en: Other
ar: آخر

en: Attributes
ar: سمات

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Order
ar: الترتيب

en: Port
ar: منفذ

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Index
ar: الفهرس

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي

en: Indexes
ar: فهارس
