Spider Contacts (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Picture
az: Şəkil

en: All
az: Hammısı

en: Your name
az: Adınız

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Last
az: Son

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız
