Spider Contacts (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: No categories available.
ar: لا يوجد تصنيفات.

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Picture
ar: الصورة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: To:
ar: إلى:

en: Your name
ar: اسمك

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Published
ar: منشور

en: Prev
ar: السابق

en: Send
ar: أرسل

en: here
ar: هنا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Order
ar: الترتيب

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: Messages
ar: الرسائل

en: Short
ar: قصير

en: New
ar: جديد

en: Themes
ar: الحلل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: Nothing
ar: لا شيء

en: -Select-
ar: -اختر-
