Spider Facebook (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (41 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: website
gu: વેબસાઇટ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Text
gu: લખાણ

en: Error
gu: ભુલ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: author
gu: લેખક

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Russian
gu: રશિયન

en: Hindi
gu: હિન્દી

en: Gujarati
gu: ગુજરાતી

en: Telugu
gu: તેલુગુ
