Spider Facebook (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (90 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: user
hy: օգտագործող

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: website
hy: Վեբկայք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: blog
hy: բլոգ

en: Error
hy: Սխալ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: Left
hy: Ձախ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Bulgarian
hy: Բուլղարերեն

en: Croatian
hy: Խորվատերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Hebrew
hy: Հրեաերեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Slovak
hy: Սլովակերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն

en: Hindi
hy: Հինդի

en: Afrikaans
hy: Աֆրիկաանս

en: Belarusian
hy: Բելառուսերեն

en: Bengali
hy: Բենգալերեն

en: Bosnian
hy: Բոսնիա

en: Welsh
hy: Ուելս

en: Esperanto
hy: Էսպերանտո

en: Estonian
hy: Էստոներեն

en: Basque
hy: Բասկերեն

en: Irish
hy: Իռլանդերեն

en: Galician
hy: գալիսերեն

en: Gujarati
hy: Գուջարաթի

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: Icelandic
hy: Իսլանդերեն

en: Javanese
hy: Ջավա կղզի

en: Georgian
hy: Վրացերեն

en: Kannada
hy: Կաննադա

en: Kurdish
hy: Քրդերեն

en: Latvian
hy: լատվիերեն

en: Malagasy
hy: մալագաներեն

en: Macedonian
hy: մակեդոներեն

en: Mongolian
hy: Մոնղոլերեն

en: Nepali
hy: Նեպալերեն

en: Punjabi
hy: փենջաբերեն

en: Northern Sami
hy: Հյուսիսային Սաամերեն

en: Slovenian
hy: սլովեներեն

en: Albanian
hy: Ալբաներեն

en: Serbian
hy: Սերբերեն

en: Swahili
hy: սուահիլի

en: Tamil
hy: թամիլերեն

en: Telugu
hy: տելուգու

en: Thai
hy: թայերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն

en: Filipino
hy: ֆիլիպինյան
