Spider Facebook (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (46 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Upload
ne: अपलोड

en: Error
ne: त्रुटि

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Arabic
ne: अरबिक

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Log out
ne: लगआउट

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Bengali
ne: बंगाली

en: Punjabi
ne: पंजाबी

en: Pashto
ne: पाश्तो

en: Serbian
ne: सर्बियन

en: Swahili
ne: स्वाहीली

en: Tamil
ne: तमिल

en: Telugu
ne: तेलुगु
