Spider Facebook (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (96 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: user
ro: utilizator

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Go
ro: Mergi

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Insert
ro: Inserare

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Error
ro: Eroare

en: Create
ro: Crează

en: All
ro: Toate

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Medium
ro: Mediu

en: Domain
ro: Domeniu

en: Current
ro: Actual

en: here
ro: aici

en: Arabic
ro: Arabă

en: Italian
ro: Italiană

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Korean
ro: Coreană

en: author
ro: autor

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Style
ro: Stil

en: New
ro: Nou

en: Apply
ro: Aplică

en: Copy
ro: Copiază

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: product
ro: produs

en: Bulgarian
ro: Bulgară

en: Croatian
ro: Croată

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: Hebrew
ro: Ebraică

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Slovak
ro: Slovacă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Turkish
ro: Turcă

en: Lithuanian
ro: Lituaniană

en: Target
ro: Ţintă

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Afrikaans
ro: Africană

en: Belarusian
ro: Belarusă

en: Bosnian
ro: Bosniacă

en: Estonian
ro: Estonă

en: Basque
ro: Bască

en: Persian
ro: Persană

en: Irish
ro: Irlandeză

en: Galician
ro: Galiţiană

en: Armenian
ro: Armeană

en: Icelandic
ro: Islandeză

en: Georgian
ro: Georgiană

en: Kurdish
ro: Kurdă

en: Latin
ro: Latină

en: Latvian
ro: Letonă

en: Malagasy
ro: Malgaşă

en: Macedonian
ro: Macedonenaă

en: Mongolian
ro: Mongolă

en: Nepali
ro: Nepaleză

en: Slovenian
ro: Slovenă

en: Albanian
ro: Albaneză

en: Serbian
ro: Sârbă

en: Ukrainian
ro: Ucraineană

en: Vietnamese
ro: Vietnameză

en: Yiddish
ro: Idiş

en: book
ro: carte

en: Filipino
ro: Filipineză

en: Button label
ro: Eticheta butonului
