Spider Facebook (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (111 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Go
sk: Prejsť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Font
sk: Písmo

en: Insert
sk: Vložiť

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Upload
sk: Nahrať

en: Error
sk: Chyba

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: Domain
sk: Doména

en: Current
sk: Aktuálny

en: here
sk: tu

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Arabic
sk: Arabčina

en: Italian
sk: Taliančina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: author
sk: autor

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Standard
sk: Štandardná

en: Apply
sk: Použiť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: product
sk: produkt

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Target
sk: Cieľ

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Hindi
sk: Hindčina

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Afrikaans
sk: Afrikánčina

en: Belarusian
sk: Bieloruština

en: Bengali
sk: Bengálčina

en: Bosnian
sk: Bosniačtina

en: Welsh
sk: Waleština

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Persian
sk: Perzština

en: Irish
sk: Írčina

en: Galician
sk: Galícijčina

en: Gujarati
sk: Gudžarátčina

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Javanese
sk: Jávčina

en: Georgian
sk: Gruzínčina

en: Kannada
sk: Kannadčina

en: Kurdish
sk: Kurdčina

en: Latin
sk: Latinčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Malagasy
sk: Malgaština

en: Macedonian
sk: Macedónčina

en: Malayalam
sk: Malajálamčina

en: Mongolian
sk: Mongolčina

en: Malay
sk: Malajčina

en: Nepali
sk: Nepálčina

en: Punjabi
sk: Pandžábčina

en: Pashto
sk: Paštčina

en: Northern Sami
sk: Severná saamčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Albanian
sk: Albánčina

en: Serbian
sk: Srbčina

en: Swahili
sk: Svahilčina

en: Tamil
sk: Tamilčina

en: Telugu
sk: Telugčina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: Yiddish
sk: Jidiš

en: book
sk: kniha

en: Filipino
sk: Filipínčina
