Spider Facebook (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (79 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: user
ur: صارف

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: website
ur: ویب سائٹ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Arabic
ur: عربی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Bulgarian
ur: بلغاری

en: Croatian
ur: کروشیائی

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hebrew
ur: عبرانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Indonesian
ur: انڈونیشیائی

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Slovak
ur: سلاواکی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Lithuanian
ur: لیتھوانی

en: Hindi
ur: ھندی

en: Afrikaans
ur: افریقی

en: Belarusian
ur: بيلاروسی

en: Bengali
ur: بنگالی

en: Bosnian
ur: بوسنوی

en: Welsh
ur: ویلش

en: Esperanto
ur: ایسپیرٹو

en: Estonian
ur: اسٹوني

en: Basque
ur: باسکیو

en: Persian
ur: فارسی

en: Irish
ur: آئیرش

en: Galician
ur: گالیشی

en: Gujarati
ur: گجراتی

en: Armenian
ur: آرمینیائی

en: Icelandic
ur: آئیس لینڈک

en: Javanese
ur: جاوی

en: Georgian
ur: جارجیائی

en: Kannada
ur: کناڈا

en: Kurdish
ur: کُرد

en: Latin
ur: لاطینی

en: Latvian
ur: لیٹوین

en: Malagasy
ur: میلاگسی

en: Macedonian
ur: میکیڈونین

en: Malayalam
ur: ملایالم

en: Mongolian
ur: منگولوی

en: Malay
ur: مالائی

en: Nepali
ur: نیپالی

en: Punjabi
ur: پنجابی

en: Pashto
ur: پشتو

en: Northern Sami
ur: جنوبی سامی

en: Slovenian
ur: سلووینیائی

en: Albanian
ur: البانوی

en: Serbian
ur: سربیائی

en: Swahili
ur: سواھلی

en: Tamil
ur: تامل

en: Telugu
ur: تیلگو

en: Thai
ur: تھائی

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی

en: Vietnamese
ur: ویتنامی

en: Xhosa
ur: ژوسا

en: Yiddish
ur: یدش
