Spider Facebook (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (114 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: user
ar: مستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Insert
ar: أدرج

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: blog
ar: مدونة

en: Error
ar: خطأ

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Medium
ar: متوسط

en: Domain
ar: النطاق

en: Current
ar: الحالي

en: here
ar: هنا

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Arabic
ar: عربية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: author
ar: مؤلف

en: Log out
ar: خروج

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: Standard
ar: معياري

en: New
ar: جديد

en: Apply
ar: تطبيق

en: Copy
ar: نسخ

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Bulgarian
ar: بلغارية

en: Croatian
ar: كرواتية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hebrew
ar: عبرية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: Lithuanian
ar: ليتوانية

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Hindi
ar: هندية

en: Afrikaans
ar: أفريكانية

en: Belarusian
ar: بيلاروسية

en: Bengali
ar: بنغالية

en: Bosnian
ar: بوسنية

en: Welsh
ar: ولزية

en: Esperanto
ar: أسبيرية

en: Estonian
ar: إستونية

en: Basque
ar: باسكية

en: Persian
ar: فارسية

en: Irish
ar: إيرلندية

en: Galician
ar: جالية

en: Gujarati
ar: جوجاراتية

en: Armenian
ar: أرمنية

en: Icelandic
ar: إيسلندية

en: Javanese
ar: جافية

en: Georgian
ar: جورجية

en: Kannada
ar: كندية

en: Kurdish
ar: كردية

en: Latin
ar: لاتينية

en: Latvian
ar: لاتفية

en: Malagasy
ar: مالاجية

en: Macedonian
ar: مقدونية

en: Malayalam
ar: مالايالامية

en: Mongolian
ar: منغولية

en: Malay
ar: مالاية

en: Nepali
ar: نيبالية

en: Punjabi
ar: بنجابية

en: Pashto
ar: بشتية

en: Northern Sami
ar: سامية شمالية

en: Slovenian
ar: سلوفينية

en: Albanian
ar: ألبانية

en: Serbian
ar: صربية

en: Swahili
ar: سواحيلية

en: Tamil
ar: تاميلية

en: Telugu
ar: تيلوغية

en: Thai
ar: تايلندية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: Vietnamese
ar: فيتنامية

en: Xhosa
ar: خوسية

en: Yiddish
ar: يديشية

en: book
ar: الكتاب

en: Filipino
ar: فيلبينية
