Spider Facebook (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (137 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Image size
hu: Képméret

en: user
hu: felhasználó

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: website
hu: webhely

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Go
hu: Mehet

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Font
hu: Betűtípus

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Playlists
hu: Lejátszási listák

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Error
hu: Hiba

en: Create
hu: Létrehozás

en: All
hu: Mind

en: Bottom
hu: Alja

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Medium
hu: Közepes

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Border
hu: Keret

en: here
hu: ide

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Arabic
hu: arab

en: Italian
hu: olasz

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: activity
hu: Tevékenység

en: author
hu: szerző

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Style
hu: Stílus

en: Standard
hu: Általános

en: New
hu: Új

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Copy
hu: Másolás

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Number of posts
hu: Bejegyzések száma

en: Request
hu: Felkérés

en: product
hu: termék

en: country
hu: ország

en: Bulgarian
hu: bolgár

en: Croatian
hu: horvát

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Greek
hu: görög

en: Hebrew
hu: héber

en: Hungarian
hu: magyar

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Polish
hu: lengyel

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovak
hu: szlovák

en: Swedish
hu: svéd

en: Turkish
hu: török

en: Lithuanian
hu: litván

en: Target
hu: Cél

en: Folder Name
hu: Könyvtárnév

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Light
hu: Világos

en: Hindi
hu: hindi

en: Like
hu: Tetszik

en: Afrikaans
hu: afrikaans

en: Belarusian
hu: belarusz

en: Bengali
hu: bengáli

en: Bosnian
hu: bosnyák

en: Welsh
hu: walesi (kymri)

en: Esperanto
hu: eszperantó

en: Estonian
hu: észt

en: Basque
hu: baszk

en: Persian
hu: Perzsa

en: Irish
hu: ír

en: Galician
hu: galiciai

en: Gujarati
hu: gudzsarati

en: Armenian
hu: örmény

en: Icelandic
hu: izlandi

en: Javanese
hu: jávai

en: Georgian
hu: grúz

en: Kannada
hu: kannada

en: Kurdish
hu: kurd

en: Latvian
hu: lett

en: Malagasy
hu: malagas

en: Macedonian
hu: macedón

en: Malayalam
hu: malajálam

en: Mongolian
hu: mongol

en: Malay
hu: Maláj

en: Nepali
hu: nepáli

en: Punjabi
hu: pandzsábi

en: Pashto
hu: Pástu

en: Northern Sami
hu: számi (lapp)

en: Slovenian
hu: szlovén

en: Albanian
hu: albán

en: Serbian
hu: szerb

en: Swahili
hu: szuahéli

en: Tamil
hu: tamil

en: Telugu
hu: telugu

en: Thai
hu: thaiföldi

en: Ukrainian
hu: ukrán

en: Vietnamese
hu: vietnámi

en: Yiddish
hu: Jiddis

en: book
hu: könyv

en: Contents
hu: Tartalom

en: Show Header
hu: Fejléc megjelenítése

en: English (US)
hu: Angol (Amerikai)

en: Layout style
hu: Elrendezés stílusa

en: Filipino
hu: filippínó (tagalog)

en: Khmer
hu: khmer

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: article
hu: cikk

en: Dark
hu: Sötét

en: English (Pirate)
hu: Angol (kalóz)

en: English (UK)
hu: Angol (Brit)

en: Request message
hu: Üzenet kérése

en: Button label
hu: Gombfelirat
