Spider Facebook (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (85 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Image size
ml: ചിത്രത്തിന്റെ വലിപ്പം

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: website
ml: വെബ്സൈറ്റ്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Arabic
ml: അറബി

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക

en: Bulgarian
ml: ബള്‍ഗേറിയന്‍

en: Croatian
ml: ക്രോഷ്യന്‍

en: Czech
ml: ചെക്ക്

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Finnish
ml: ഫിന്നിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Greek
ml: ഗ്രീക്ക്

en: Hebrew
ml: ഹീബ്ര്യു

en: Hungarian
ml: ഹംഗേറിയന്‍

en: Indonesian
ml: ഇന്‍ഡോനേഷ്യന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Romanian
ml: റൊമാനിയന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Slovak
ml: സ്ലോവക്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്

en: Lithuanian
ml: ലിതുവാനിയന്‍

en: Hindi
ml: ഹിന്ദി

en: Afrikaans
ml: ആഫ്രിക്കന്‍സ്

en: Belarusian
ml: ബേലാറഷ്യന്‍

en: Bengali
ml: ബംഗാളി

en: Bosnian
ml: ബോസ്നിയന്‍

en: Welsh
ml: വെല്‍ഷ്

en: Esperanto
ml: എസ്പരാന്റോ

en: Estonian
ml: ഈസ്റ്റോണിയന്‍

en: Basque
ml: ബാസ്ക്

en: Persian
ml: പേര്‍ഷ്യന്‍

en: Irish
ml: ഐറിഷ്

en: Galician
ml: ഗാലിഷ്യന്‍

en: Gujarati
ml: ഗുജറാത്തി

en: Armenian
ml: അര്‍മീനിയന്‍

en: Icelandic
ml: ഐസ്ലാന്റിക്ക്

en: Javanese
ml: ജാവാനീസ്

en: Georgian
ml: ജോര്‍ജിയന്‍

en: Kannada
ml: കന്നഡ

en: Kurdish
ml: കുര്‍ദ്ദിഷ്

en: Latin
ml: ലാറ്റിന്‍

en: Latvian
ml: ലാറ്റ്വിയന്‍

en: Malagasy
ml: മലഗാസി

en: Macedonian
ml: മാസിഡോണിയന്‍

en: Malayalam
ml: മലയാളം

en: Mongolian
ml: മംഗോളിയന്‍

en: Malay
ml: മലയ്

en: Nepali
ml: നേപ്പാളി

en: Punjabi
ml: പഞ്ചാബി

en: Pashto
ml: പഷ്ത്തു

en: Northern Sami
ml: നോര്‍ത്തേണ്‍ സാമി

en: Slovenian
ml: സ്ലോവേനിയന്‍

en: Albanian
ml: അല്‍ബേനിയന്‍

en: Serbian
ml: സെര്‍ബിയന്‍

en: Swahili
ml: സ്വഹീലി

en: Tamil
ml: തമിഴ്

en: Telugu
ml: തെലുങ്ക്

en: Thai
ml: തായ്

en: Ukrainian
ml: ഉക്രേനിയന്‍

en: Vietnamese
ml: വിയറ്റ്നാമീസ്

en: Xhosa
ml: സോസ

en: Yiddish
ml: യിദ്ദിഷ്
