Spider Facebook (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (118 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: user
nl: gebruiker

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Go
nl: Filter

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Insert
nl: Invoegen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Text
nl: Tekst

en: Upload
nl: Uploaden

en: Error
nl: Fout

en: Create
nl: Aanmaken

en: All
nl: Alle

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Domain
nl: Domein

en: Current
nl: Huidige

en: Border
nl: Rand

en: here
nl: hier

en: Link text
nl: Linktekst

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: author
nl: auteur

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Style
nl: Stijl

en: Standard
nl: Standaard

en: New
nl: Nieuwe

en: Apply
nl: Toepassen

en: Copy
nl: Kopieren

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Request
nl: Verzoek

en: country
nl: Land

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Target
nl: Doel

en: Folder Name
nl: Mapnaam

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Recommend
nl: Aanbevelen

en: Light
nl: Licht

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Estonian
nl: Ests

en: Basque
nl: Baskisch

en: Persian
nl: Perzisch

en: Irish
nl: Iers

en: Galician
nl: Galicisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Javanese
nl: Javaans

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Kurdish
nl: Koerdisch

en: Latin
nl: Latijn

en: Latvian
nl: Lets

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Mongolian
nl: Mongools

en: Malay
nl: Maleis

en: Nepali
nl: Nepalees

en: Pashto
nl: Pasjtoe

en: Northern Sami
nl: Noordelijk Sami

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Albanian
nl: Albanees

en: Serbian
nl: Servisch

en: Thai
nl: Thais

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Yiddish
nl: Jiddisch

en: book
nl: boek

en: Contents
nl: Inhoud

en: English (US)
nl: Engels (US)

en: Layout style
nl: Lay-outstijl

en: Filipino
nl: Filippijns

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: App ID
nl: App-ID

en: Dark
nl: Donker

en: English (UK)
nl: Engels (UK)

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren

en: city
nl: woonplaats

en: Request message
nl: Verzoekbericht

en: Button label
nl: Knoplabel
