Spider Facebook (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (133 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Image size
ru: Размер изображения

en: user
ru: пользователь

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: website
ru: вебсайт

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Go
ru: Пуск

en: Size
ru: Размер

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Font
ru: Шрифт

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Insert
ru: Вставить

en: Top
ru: Вверху

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Playlists
ru: Плейлисты

en: Text
ru: Текст

en: Upload
ru: Закачать

en: blog
ru: блог

en: Error
ru: Ошибка

en: Create
ru: Создать

en: All
ru: Все

en: Bottom
ru: Снизу

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Medium
ru: Средний

en: Domain
ru: Домен

en: Current
ru: Текущий

en: Border
ru: Рамка

en: here
ru: здесь

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Arabic
ru: Арабский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Japanese
ru: Японский

en: Korean
ru: Корейский

en: author
ru: автор

en: Log out
ru: Выход

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Style
ru: Стиль

en: Standard
ru: Стандарт

en: New
ru: Новое

en: Apply
ru: Применить

en: Copy
ru: Копировать

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Request
ru: Запрос

en: No items available.
ru: Нет доступных пунктов.

en: product
ru: товар

en: album
ru: альбом

en: Bulgarian
ru: Болгарский

en: Croatian
ru: Хорватский

en: Czech
ru: Чешский

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: Finnish
ru: Финский

en: German
ru: Немецкий

en: Greek
ru: Греческий

en: Hebrew
ru: Иврит

en: Hungarian
ru: Венгерский

en: Indonesian
ru: Индонезийский

en: Polish
ru: Польский

en: Romanian
ru: Румынский

en: Russian
ru: Русский

en: Slovak
ru: Словацкий

en: Swedish
ru: Шведский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: Lithuanian
ru: Литовский

en: Target
ru: Цель

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Recommend
ru: Рекомендуем

en: Rendering
ru: Рендеринг

en: Light
ru: Светлая

en: Hindi
ru: Хинди

en: Like
ru: Нравится

en: Afrikaans
ru: Африкаанс

en: Belarusian
ru: Белорусский

en: Bengali
ru: Бенгальский

en: Bosnian
ru: Боснийский

en: Welsh
ru: Валлийский

en: Esperanto
ru: Эсперанто

en: Estonian
ru: Эстонский

en: Basque
ru: Баскский

en: Persian
ru: Персидский

en: Irish
ru: Ирландский

en: Galician
ru: Галисийский

en: Gujarati
ru: Гуджарати

en: Armenian
ru: Армянский

en: Icelandic
ru: Исландский

en: Javanese
ru: Яванский

en: Georgian
ru: Грузинский

en: Kannada
ru: Каннада

en: Kurdish
ru: Курдский

en: Latin
ru: Латинский

en: Latvian
ru: Латышский

en: Malagasy
ru: Малагасийский

en: Macedonian
ru: Македонский

en: Malayalam
ru: Малаялам

en: Mongolian
ru: Монгольский

en: Malay
ru: Малайский

en: Nepali
ru: Непальский

en: Punjabi
ru: Панджаби

en: Pashto
ru: Пушту

en: Northern Sami
ru: Северносаамский

en: Slovenian
ru: Словенский

en: Albanian
ru: Албанский

en: Serbian
ru: Сербский

en: Swahili
ru: Суахили

en: Tamil
ru: Тамильский

en: Telugu
ru: Телугу

en: Thai
ru: Тайский

en: Ukrainian
ru: Украинский

en: Vietnamese
ru: Вьетнамский

en: Xhosa
ru: Кхоса

en: Yiddish
ru: Идиш

en: book
ru: книга

en: Faroese
ru: Фарерский

en: Filipino
ru: Филипино

en: Khmer
ru: Кхмерский

en: article
ru: статья

en: Dark
ru: Темный

en: Request message
ru: Запрос

en: Button label
ru: Метка кнопки
