Starkish (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: configure
ar: ضبط

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: edit menu
ar: تحرير القائمة

en: Submitted by !username on @datetime
ar: نشره !username في @datetime
