Station (6.x-2.0-unstable5) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Filter
ne: फिल्टर
